Pożyczki

Pożyczki

pa 4, 2017
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin2

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza konkurs projektów w ramach działania 1.3. Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach, poddziałania 1.3.2. Wspieranie efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym.

wrz 19, 2017
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin2
 
Agencja Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A. informuje, że od października 2017 r. uruchomi w województwie dolnośląskim nowy produkt finansowy w postaci POŻYCZKI ROZWOJOWEJ.

sie 31, 2017
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin2

 

 

 

 

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dysponuje środkami (w formie pożyczki) na przedsięwzięcia przyczyniające się do pozytywnego oddziaływania na środowisko.

gru 21, 2016
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin2

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. udziela pożyczki dla osób zamierzających otworzyć własną firmę. Pożyczka do 50 tys. zł bez prowizji i bez wkładu własnego z oprocentowaniem 0,5% - 2%.

Zapraszamy do z kontaktu z naszym biurem.
Wniosek pożyczkowy napiszemy za Ciebie.

 

kwi 18, 2016
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin2
Informujemy, że od czerwca 2016 roku będzie możliwość uzyskania preferencyjnych kredytów oraz pożyczek dedykowanych działaniom realizowanym w oparciu o program JEREMIE.
kwi 1, 2015
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin

Ministerstwo Gospodarki we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości uruchamia fundusz pożyczkowy dla kobiet prowadzących lub planujących rozpocząć działalność gospodarczą. 19 listopada 2014 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 4 listopada 2014 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie udzielania przez PARP pomocy finansowej niezwiązanej z programami operacyjnymi dotyczące tego instrumentu.

mar 19, 2015
Kategoria: Pożyczki
Napisał: kasia

Drodzy Przedsiębiorcy wielkimi krokami zbliża się termin składania wniosków w ramach Inicjatywy JEREMIE, zachęcamy do skorzystania z pożyczki

gru 16, 2014
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin

Polskiea Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza mikroprzedsiębiorców oraz małych i średnich przedsiębiorców, posiadających siedzibę w Polsce do składania wniosków o udzielenie pożyczki na realizację inwestycji o charakterze innowacyjnym.

gru 10, 2014
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin

„Pierwszy biznes – wsparcie w starcie" to rządowy program wdrożony na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ramach programu Fundusze Pożyczkowe oferują pożyczki na preferencyjnych warunkach.

gru 9, 2014
Kategoria: Pożyczki
Napisał: admin

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Jeleniej Górze ma do zaoferowania preferencyjne pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pożyczki udzielane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działanie 6.2  Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.